Náradie Marshalltown u nás na predajni

Naším poslaním je prieniesť pre Vás kvalitné náradie. Chceli by sme Vám preto predstaviť ručné náradie so 130 ročnou tradíciou. Ide o náradie Americkej značky Marshalltown. V ich portfóliu nájdete celú škálu murárskych hladidiel najvyššej kvality s rôznorodým použitím a náradím pre suchú výstavbu. Každý profesionál si nájde pre seba to pravé náradie, nakoľko motto firmy Marshalltown znie: "Keď sa vyrobí lepší nástroj ..... bude za tým Marshalltown."

Celý ponúkaný sortiment nájdete na našom e-shope: Marshalltown

 
 
Your Dynamic Snippet will be displayed here... This message is displayed because you did not provided both a filter and a template to use.

Vďaka magnéziovým hladidlám Bull Float od Marshalltown sme opäť posunuli štandard našej práce smerom nahor, čo ma nesmierne teší. Zároveň sledujem, že aj naši zákaznici ocenili výsledok našej práce s týmto náradim.

Matej Šepeľa • Konateľ MS Construction Services, s.r.o.
Metličkový betón - workshop
Stavba betónových schodov s metličkovou úpravou betónu